Венедиктова отказалась выполнять указ Зеленского

1 минута
98,4 т.
Венедиктова отказалась выполнять указ Зеленского

Генпрокурор Венедиктова написала пост, из которого можно сделать выводы, что указ президента Зеленского об увольнении с должности она считает незаконным, поскольку процедура отстранения генпрокурора по закону предусматривает голосование в парламенте. Венедиктова ждет, когда ее вызовут народные депутаты и проголосуют.

Видео дня

По данным источников Цензор.Нет Венедиктова сегодня встречалась с Зеленским, но писать заявление по собственному желанию и покидать должность по указу отказалась. И требует выступления в парламенте, чтобы отчитаться за свои действия, и чтобы ответить на вопросы депутатов.

Далее текст на языке оригинала.

Після вчорашнього указу Зеленського очікувалось, що сьогодні, згідно з законом, Слуги народу зберуться на засідання та проголосують за звіт генпрокурора та за відставку, для того, щоб це питання поставити у порядок денний треба всього 150 голосів, для відставки всього 226.

Але ніяких рішень по Венедиктовій Верховна Рада не оголошувала за цілий день взагалі. Це означає, що Зеленський не хоче, щоб генпрокурорка отримала слово для виступів, очевидно, щоб не почути неприємних відповідей про себе та діючу владу.

Ситуація виглядає просто смішно – президент видав указ, який не відповідає закону, і його відкрито відмовились виконувати, а що робити в такій ситуації президент не продумав. Тепер указ завис у повітрі, Венедіктова продовжує працювати в ОГПУ, а парламент та президентська більшість мовчать та чекають команду з офісу президента, чи можна їм виконувати указ і звільняти Венедіктову згідно з законом, чого усі від них очікують.

Але відповідальність ніхто не хоче брати на себе.

Спостерігаємо за черговими кульбітами моновлади під час активних бойових дій на фронті, які загрожують усій державі та кожному з нас.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...