Тем, кому надоело отключение света и кто хочет договариваться: пример Макеевки

2 минуты
37,1 т.
В Украине 20 ноября будет масштабное отключения света

Слышал, что у киевлян сейчас проблемы со светом. А в некоторых городах у людей проблемы со всеми коммунальными услугами.

Видео дня

И многие начали задавать странные вопросы и делать странные выводы. И власть ху*овая. И отключения за*обуют. И все электричество частное. И армия могла быстрее отвоевывать, потому что зарплаты большие теперь. Все виноваты кроме рсн.

И у меня есть что сказать.

Далее текст на языке оригинала

В мене є знайома. Бачилися рази три за все життя.

Вона живе у Макіївці. Не в тій, що звільнили. А в тій, що "раднічок". Ну та що місто супутник Донецька, 300-500к населення до війни.

В знайомої був день народження. І такі вирішила відсвяткувати. Замовила ресторан. Заплатила задаток. Неабиякий двіж по окупаційним міркам. Заявка на подію тижня, якщо не місяця.

Ніхто не прийшов, окрім близьких родичів.

Вгадаєте чому? Не вгадаєте.

Бо це був "водний день". В цей день у окупованій вже 8 років Макіївці дають воду. А в інші дні води нема. Взагалі. Тому в цей день, раз на тиждень, потрібно все зробити. Помитися, попрати, змити туалет, тощо.

Я вам так скажу, що гарячої води в Макіївці не було від розпаду совку майже, а холодна десятиріччями була за розкладом. І всі до цього якось звикли, і це не заважало людям святкувати щось.

Але зараз росія прийшла у Макіївку в повний зріст і вода буває єлє-єлє раз на тиждень. Без жартів, люди справді набирають воду у раднічку і п‘ють її бо ніякої іншої немає.

Тому у водний день всі у Макіївці набирають воду, перуть, купаються, і тому у цей день щось намагатися відсвяткувати марно. Бо всі по справах водних, як фрімени у Дюні.

В той час коли моя знайома сиділа у порожньому рестіку, її сусідка у її хаті запустила пралку і набрала води у ванну. Бо всі ключами обмінялися щоб якось робити щось з водою.

Ну коротше так вам скажу. Мене там до прихільників Зеленського важко записати.

Але повторю вже відоме.

Ви можете обрати не бути зараз без газу, без світла, без води або без тепла. І якось там домовлятися. Як Макіївка. Але у випадку будь-яких домовленостей, ті з вас хто виживе, все одно будуть змушені жити без світла і води. З раднічком.

Бо така от росія.

Я свій вибір зробив. Ще у 14му. Кожен з вас вибір робить сьогодні, але я на місці багатьох людей зважував між чим і чим ви обираєте.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...