newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Лариса Волошина
Лариса Волошина
Український журналіст, публіцист

Блог | Президент Бразилии обвинял Украину в войне, а теперь сам стягивает войска к границам

Президент Бразилии обвинял Украину в войне, а теперь сам стягивает войска к границам

В связи с попыткой Венесуэлы аннексировать Гайанскую территорию по образцу российских оккупационных псевдо-референдумов часто думаю о президенте Бразилии Луисе Инасио Лулу да Силве. Именно с него начался этот "мы не знаем кто виноват" шабаш в контексте российского широкомасштабного вторжения.

Далее текст на языке оригинала

Нагадаю, що наприкінці березня 2022 року цей не шанований політик запустив у дипломатичний простір тезу, що "Київ теж частково винен". Тоді, шок від Бучі був такий, що навіть Орбан мовчав. А тут таке. Коли в занепокоєних кругах почався галас, він зробив другу заяву. Мовляв, "нікому не хоче догодити" і "шукає третю альтернативу". Насправді, саме він був першим, хто проклав шлях усім цим підсліпуватим примирителям і принципово аморальним глобальним півдням.

І ось, альтернатива знайдена. Людина, що дозволила світовому маніяку використати себе у якості відмички для загальнолюдських моральних принципів, стягує війська на кордон між Бразилією, Гаяною та Венесуелою. Пожежа, до роздмухування якої він щиро доклався, запалала ну дуже близько. Цікаво, чи дзвонив він дружку Вові? Чи пропонував Китаю разом виступити посередником у обміні територій Гаяни на мир?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...