Орест Сохар
Орест Сохар
Шеф-редактор Obozrevatel

Блог | Фюрера Haag'нули: Гаага лишила кремль шанса "мирно" завершить войну

Фюрера Haag'нули: Гаага лишила кремль шанса 'мирно' завершить войну

Без перезагрузки власти не получится

Видео дня

Кремль до последнего надеялся ускользнуть из Z-проклятия через заключение т.н. мирного соглашения с Украиной: московиты вот уже полгода затягивают Киев за стол переговоров. В пакете предложений: аннексия части украинской территории по линии фронта и отсутствие взаимных претензий. Если раньше Московия могла хотя бы мечтать об этом, то решение Международного уголовного суда (МКС) снимает даже теоретическую возможность для бункерного выйти сухим из рек крови.

Далее текст на языке оригинала.

Московія вивезла з України щонайменше 16 тис. дітей. Через це МКС видав ордер на арешт Путіна: що це означає фактично?

– 123 країни-учасниці зобов'язані заарештувати Володимира Путіна, щойно він в'їде на їхню територію. До речі, США, Китай і Росія не входять до числа держав, де поширюється юрисдикція МКС.

– Це перший крок до міжнародного переслідування диктатора.

– Рішення має і політичне значення. До статусу одіозного правителя додається ще й офіційна кваліфікація "злочинець". Лідери світу тепер думатимуть, чи сідати з ним за один стіл переговорів.

Україна наполягає на іншому формату суду – організації спецтрибуналу щодо злочину агресії проти України.

– По-перше, МКС не має юрисдикції судити за злочини агресії. По-друге, Гаага не має повноважень для заочного засудження. Трибунал такі права може отримати.

– У створенні міжнародного трибуналу братимуть участь усі наші західні партнери, а відтак вага рішень буде відчутнішою.

– Саме зараз понад 30 країн світу формують логіку заснування подібного спеціального суду. Німеччина з Францією, традиційно, мають "особливу думку".

Тепер найсмачніше: ордер МКС зриває будь-які плани кремля втримати владу "після війни".

Фюрер уже став фігурантом міжнародного розслідування і має статус підозрюваного. "Мирна угода" з Україною (якщо раптом хтось у Києві надумав би таку укладати), чи вимушене відведення військ на кордони 1991 року не змінять його статус, – він фігурант Гааги.

Ордер МКС фактично створює потребу в перезавантаженні влади в Московії, яка опинилася у кримінальній пастці. Наприклад, як пише NYT, рашисти не зможуть добитись зняття міжнародних санкцій без виконання ордерів суду Гааги. Тобто, видачі бункерного.

До речі, фюрер потрапив у виразну компанію фігурантів Гааги:

– Колишній президент Югославії Слободан Мілошевич.

– Очікує видачі президент Судану Омар Башир.

– Президент Ліберії Чарльз Тейлор.

– Жан-Пьер Бемба, колишній віце-президент Конго.

– президент Кот-д'Івуару Лоран Гбагбо.

– президент Кенії Ухуру Кеніата.

Бункерний говнокомандувач постійно скаржився на брак уваги та недооцінку ролі та значення Московії у світі. Тепер ось має. І хай не дякує.

Підписуйтеся на "Орестократію".