newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Юлия Орлова
Юлия Орлова
Генеральный директор издательства Vivat (ГК Фактор)

Блог | Издательство Vivat запускает акцию "Напиши письмо святому Николаю"

Издательство Vivat запускает акцию 'Напиши письмо святому Николаю'

Приближается сказочная пора, когда дети, исполненные веры в чудеса, традиционно пишут письма святому Николаю. Пишут их от руки и посылают по почте, потому что только тогда он их получит и сможет осуществить заветные мечты и искренние просьбы. Но как лучше его писать и куда отправлять?

Далее текст на языке оригинала.

Нещодавно у видавництві Vivat друком вийшла нова книжка української письменниці, казкарки та сценаристки Анастасії Лавренішиної "Ласкаво просимо на пошту. Як це насправді працює". Це цікава і пізнавальна історія пошти від появи перших поштарів до посткросингу, історія про створення марок, шлях посилки та важливість листів у житті сучасної людини. У ній авторка поділилася з юними читачами порадами щодо написання святкового листа, підписання й правильного оформлення конверта. І найголовніше – залишила адресу новорічної поштової резиденції в Україні, яка передає листи святому Миколаю.

Издательство Vivat запускает акцию "Напиши письмо святому Николаю"

За традицією у своєму листі треба чесно розповісти йому передовсім про хороші вчинки, зроблені протягом року, та зізнатися у поганих (якщо такі були). На мою думку, це вчить дітей підсвічувати свої досягнення, позитивні якості і просити за свою працю винагороду, не акцентуючи увагу на невдачах. У дорослому житті вміння самостійно себе хвалити і не знецінювати через помилки точно стане їм у пригоді.

У святого Миколая діти просять багато чого, але вже звично – книжки. Я не втомлююсь повторювати, що цікава, актуальна книжка – це завжди вдалий подарунок для дітей будь-якого віку. А також – своєрідний літературний місточок між дітьми й батьками, який починають зводити у нашому випадку авторка і видавництво. Цього року ми вирішили ще більше його зміцнити зі свого боку, і тому до Дня святого Миколая до всіх дитячих книжок видавництва Vivat даруватимемо лист до чудотворця. Разом із дітьми його можна буде заповнити у фізичних магазинах, скориставшись підказками і рекомендаціями із книги Анастасії Лавренішиної "Ласкаво просимо на пошту. Як це працює", та кинути до спеціальних скриньок. Всі листи, які до них потраплять, обіцяємо надіслати святому Миколаю Укрпоштою, як і годиться.

У передсвяткові та святкові дні час, проведений разом із батьками, особливо цінний для дітей. Спільний похід до книгарні, придбання нових книг для сімейних читань, написання листа чудотворцю – прості речі, які згодом можуть стати найціннішими спогадами.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...