УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

За журналістів-"холуїв" Табачнику оголошують бойкот

360
За журналістів-'холуїв' Табачнику оголошують бойкот

Голова Національної спілки журналістів України Ігор Лубченко закликає колег оголосити бойкот народному депутату України від Партії регіонів Яну Табачнику, який обізвав журналістів "холуями". Про це йдеться в заяві голови Національної спілки журналістів України.

У своїй передачі "Честь имею пригласить" 9 квітня Ян Табачник заявив, що журналісти - "це холуї, що обслуговують своїх хазяїв. Я це прекрасно знаю. 85% журналістів у цій країні займаються цим".

Як зазначає Ігор Лубченко, "навіть акордеоністу роздавати такі оцінки людям журналістської професії непристойно. Що вже говорити про народного депутата від правлячої партії? Нехай би пан Табачник роззирнувся по парламентській залі, коли його колеги за помахом руки диригента фракції одностайно натискують на потрібні кнопки. То що це - свідоме виявлення волі народного депутата?"

За словами голови НСЖУ, "журналісти, як і все суспільство, різні. Але у громадян є спосіб протистояти заангажованим працівникам пера, мікрофона, камери - не купувати, не читати, не передплачувати газету, журнал, вимкнути радіо чи телетрансляцію. А як боротися з депутатами, котрі отак, за командою зверхника, приймають закони, що погіршують, а не поліпшують життя людей. І як же назвати цих депутатів?"

"А чим підтвердить пан Табачник, що 85% моїх колег - холуї? - запитує Ігор Лубченко. - У нього що - є на руках рішення судів, якими іменем України це доведено? Переконаний, що немає. Певно, спрацював рефлекс: народного депутата притягти до відповідальності за наклеп і образу, ми знаємо, не так і просто".