УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Янукович: Україна під час головування в ПАРЄ підтримуватиме заплановані реформи

294
Янукович: Україна під час головування в ПАРЄ підтримуватиме заплановані реформи

Під час свого головування в Комітеті міністрів Ради Європи Україна підтримуватиме заплановані реформи. Про це під час брифінгу, після спільної зустрічі з Президентом Парламентської асамблеї Ради Європи Мевлютом Чавушоглу, сказав Президент України Віктор Янукович.

"Сьогодні ці сучасні виклики, які є перед кожною країною і перед світом, вони безумовно потребують відповіді і єднання країн навколо тих цінностей, які є сьогодні: демократична історія розвитку наших країн, принцип верховенства права та захисту прав людини", - зазначив Президент.

Янукович розповів, що під час спільної зустрічі з головою ПАРЄ вони обговорили низку питань, зокрема порядок денний України під час головування в Комітеті міністрів Ради Європи, та низку питань, які стосуються реформ, які проводяться в Україні.

"Для України цей рік особливий, виповнюється 20 років Незалежності і 16 років членства України в Раді Європи. Для нас є також дуже важливим і принциповим виконання тих зобов'язань, які брала Україна перед Радою Єврори 16 років тому", - наголосив Президент.

За словами Глави держави, в минулому році він виступаючи на сесії ПАРЄ пообіцяв, що Україна зробить все, щоб значно просунутися в тих питання та зобов'язаннях, які брала Україна перед РЄ. "Ми дійсно рухаємось вперед, і зокрема, нещодавно був схвалений проект Кримінально-процесуального кодексу, який ми приймемо восени цього року. Це й поставить крапку в тих зобов'язаннях, які ми брали перед Радою Європи, - зазначив Янукович. 21 червня Янукович зустрінеться з Генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом.