УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Як регіонали об'єднались зі свободівцями на весіллі

1,5 т.
Як регіонали об'єднались зі свободівцями на весіллі

4 червня, в суботу, одружився син глави Львівської облдержадміністрації Віталій Цимбалюк. Його дружиною стала Анна - донька відомого науковця, професора і доктора медичних наук Володимира Бігуняка.

Віталій займає високу посаду в одній зі страхових компаній. Водночас він є депутатом Тернопільської міської ради і головою Тернопільської міської організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Союз молоді регіонів України". До лав Партії регіонів Віталій вступив ще у студентські роки – у липні 2007 року.

О 12.15 усі поважні гості, включаючи міського голову Тернополя Сергія Надала, та міського голову Львова Андрія Садового прибули в Катедральний собор на урочисту церемонію вінчання. Молодята Анна та Віталій прибули на лімузинах "Хаммер".

Як розповів Сергій Надал, він привітав новостворену сім'ю квітами та конвертом з грошима.

"Знаю таку приказку: збери найбільш непотрібні тобі речі і згадаєш кожне свято, кожен свій день народження. Тому я дію за принципом, що кожен купить собі те, що він хоче", - розповів Сергій Надал.

Міський голова відмовився уточнити, яку саме суму він подарував молодятам. Сказав, що оголошення суми дасть привід одним людям говорити, що вона замала, а іншим, що - завелика.

Також Сергій Надал зазначив, що не хотів би говорити про свою присутність на весіллі "регіонала" з політичної точки зору.

"Ми можемо бути політичними ворогами чи опонентами. То що, я маю не вітатися з ним? Крім того, я зустрічав мера Львова, з яким, окрім привітання молодих, ми обговорили низку робочих питань, зокрема постачання львівських тролейбусів у Тернопіль. Ви вважаєте було б нормально, якби мер Львова на весілля приїхав, а я принципово не прийшов?" - додав мер.

Бенкет проходив у Тернополі в залі новозбудованого готелю на вулиці Шептицького. Серед гостей також був помічений відомий акордеоніст і "регіонал" Ян Табачник з дружиною Тетяною Недзельською.

На сходах бенкетного залу відбулася коротка церемонія. Віталій та Анна повторювали за ведучою слова, присягаючись у вірності та взаємоповазі, щоразу піднімаючись на сходинку вище. Після цього вони обмінялися подарунками-іграшками. Як зазначила ведуча, оскільки церемонія відбувається не в РАГСі, то замість традиційного обміну обручками молодята подарують один одному іграшки, котрі вибрали самі. При цьому, що це буде за іграшка, вони тримали в таємниці один від одного. Анна подарувала новоспеченому чоловікові кошеня, а Віталій дружині – іграшкового Шрека.