newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Євросоюз допоможе Україні з візовим режимом

264
Євросоюз допоможе Україні з візовим режимом

Як повідомив міністр юстиції Олександр Лавринович з посиланням на висновки, ухвалені за результатами Міністерської зустрічі з питань юстиції, свободи та безпеки між Україною та ЄС, яка відбулася 16 червня у Києві, Європейський союз наголошує на своїй готовності надати Україні експертну та фінансову допомогу в імплементації Плану дій щодо лібералізації візового режиму. За словами Лавриновича, обидві сторони привітали досягнутий прогрес у питаннях візового діалогу.

Видео дня

Зокрема, за підсумками засідання сторони зазначили, що після отримання Україною Плану дій щодо лібералізації візового режиму з Євросоюзом, візовий діалог між Україною та ЄС увійшов в операційну фазу. У ході зустрічі в Києві сторони обговорили звіт України про прогрес у імплементації першої фази Плану дій щодо лібералізації візового режиму, зокрема ситуації з ухвалення необхідних законодавчих змін для досягнення відповідних стандартів.

"Сторона ЄС привітала звіт України про прогрес в імплементації першої фази Плану дій та закликала Україну завершити вирішення інших питань з тим, щоб відповідати вимогам стандартів першої фази", - зазначається в повідомленні прес-служби Мінюсту. "Євросоюз також наголосив на необхідності визначення єдиного провідного учасника переговорів зі сторони України з цього питання", - додали в відомстві.