УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

«Стоп цензурі!» просить пояснень у Януковича відносно заяви Табачника про журналістів

453
«Стоп цензурі!» просить пояснень у Януковича відносно заяви Табачника про журналістів

Громадський рух «Стоп цензурі!» вимагає від керівництва Партії регіонів і почесного лідера партії, президента України Віктора Януковича, підтвердити або спростувати припущення, що висловлювання Яна Табачника є позицією всієї Партії регіонів стосовно роботи українських журналістів.

Текст відповідної заяви рух розповсюдив сьогодні.

Як повідомлялося, 9 квітня 2011 року в ефірі програми «Честь имею пригласить» на КРТ член Партії регіонів, народний депутат Ян Табачник, говорячи про роботу українських журналістів, сказав таке: «Это холуи, которые обслуживают своих хозяев. Я это прекрасно знаю. 85% журналистов в этой стране занимаются этим».

Наводимо текст заяви повністю.

Почесному лідеру Партії регіонів,

Віктору Януковичу

Голові Партії регіонів,

Миколі Азарову

Голові фракції Партії регіонів

у Верховній Раді України

Олександру Єфремову

Вельмишановні панове!

9 квітня 2011 року в ефірі програми «Честь имею пригласить» телеканалу КРТ член Партії регіонів, народний депутат Ян Табачник дозволив собі неприпустимі та образливі, на наш погляд, висловлювання стосовно працівників ЗМІ. Зокрема, говорячи про роботу українських журналістів, пан Табачник сказав наступне: «Це холуї, що обслуговують своїх хазяїнів. Я це прекрасно знаю. 85% журналістів у цій країні займаються цим».

Ми вимагаємо від керівництва Партії регіонів і особисто від почесного лідера Партії регіонів, Президента України Віктора Януковича, підтвердити або спростувати наше припущення, що допущені Яном Табачником висловлювання є позицією всієї Партії регіонів стосовно роботи українських журналістів.

У разі, якщо це особиста позиція пана Табачника, ми вимагаємо від керівництва Партії регіонів і від Вас особисто висловити позицію Партії стосовно цього інциденту і вплинути на народного депутата з тим, щоб у подальшому він уникав публічного висловлювання образ на адресу працівників ЗМІ.

Ми також вимагаємо від керівництва Партії і особисто від Яна Табачника вибачень перед журналістами України за некоректні і неприпустимі висловлювання на їхню адресу.

У разі відмови пана Табачника вибачитися ми також закликаємо керівництво Партії регіонів не включати його до передвиборчого списку на наступних парламентських виборах як людину, що дискредитує Вашу політичну силу.