Костенко: Росія оголошувала торговельні війни Україні завжди

368
Костенко: Росія оголошувала торговельні війни Україні завжди

Введення санкцій країнами Митного союзу по відношенню до українських виробників м’ясо-молочної продукції – чергова торговельна війна, оголошена Росією, і це не є практикою сьогодення, адже Росія протягом останніх 20 років постійно оголошує Україні торговельні війни. Про це заявив голова УНП, народний депутат Юрій Костенко.

"Я хочу нагадати, що практика не сьогодення. Це практика усіх 20 років існування української незалежності – постійно Росія оголошувала нам торговельні війни. Наприклад, у 1994 році існував військово-промисловий комплекс України і Росії, який був повністю пов’язаний. З 1994 року Росія вклала величезні кошти у те, щоб розірвати цю продуктивну співпрацю, яка б могла дати Україні і Росії набагато більше ресурсів за рахунок продажі зброї. Все це робилось виключно з політичною мотивацією, для того, щоб показати, що Україна без Росії не обійдеться. Тому, це чергова війна, оголошена Росією", – заявив Юрій Костенко.

Видео дня

"Це, до речі, гарно для наших підприємств, гарна можливість виходити на інші ринки. І так було вже не раз, коли Росія оголосила війну, а через рік дивишся – українські підприємства знайшли інші ніші на світовому ринку", – додав він.

Источник:5 канал