УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Азаров: вода, дороги і умови лікування важливіші за політичні суперечки

321
Азаров: вода, дороги і умови лікування важливіші за політичні суперечки

Минулого тижня відкрито три об'єкти, на які люди чекали довгий час, і які змінюють життя конкретних українців на краще. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету міністрів 22 червня.

Це восьмикілометрова об'їзна дорога біля Умані на Черкащині і фільтрувальна станція на Луганщині, яка цілодобово забезпечує якісною питною водою понад 200 тисяч мешканців Антрацита, Красного Луча та Петровського. Також відкрито новозбудований хірургічний корпус Національного інституту раку.

"Особливо хочу відзначити, що всі три здані об'єкти – технологічно досконалі, на них використано найсучасніші технічні та наукові досягнення", - акцентував глава уряду. При цьому він нагадав, що фільтрувальну станцію луганчани чекали аж 60 років, дорогу в Умані – 30 років, хірургічний корпус будувався 20 років. І тільки тепер все це запрацювало.

Микола Азаров наголосив, що ці три локальні, на перший погляд, події безперечно змінюють життя конкретних людей на краще.

"Треба було бачити, як щиро раділи люди, чиє життя ці події змінюють на краще. Заради цього варто працювати, варто витримувати справедливу і несправедливу критику, - підкреслив він. - Суперечки підуть у минуле, а вода, дорога і відмінні умови лікування у людей будуть".