12 августа • обновлено в 13:28
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

Як суд поновив Деньковича у БЮТі (ексклюзивні документи)

565

Нещодавно вся Україна з подивом спостерігала за партійними перипетіями в БЮТ та, відповідно, в ВО «Батьківщина». З того часу, коли Тимошенко програла президентські вибори, від неї пішли багато колишніх однодумців і найближчих соратників. Великого резонансу набули вихід з партії та гучні заяви Івана Деньковича – людини, котра віддала Юліїї Володимирівні понад 10 років свого життя.

Спершу голова Львівської обласної організації ВО «Батьківщина» здивував усіх новиною про те, що він йде від Тимошенко до коаліції «Стабільність та реформи». Наприкінці травня 2010 року нардеп звернувся до спікера Верховної Ради Володимира Литвина з відповідною заявою про вступ до коаліції. А вже 1 червня Денькович передумав і відкликав заяву.

Після таких незрозумілих дій Деньковича звільнили з посади голови ЛОО «Батьківщина», а на його місце призначили Роман Ілика. Все це відбулося незважаючи на те, що на Львівщині на президентських виборах Юлія Володимирівна отримала найкращий результат серед усіх областей. Нагадаємо, що Денькович очолював Львівську обласну організацію «Батьківщина» з 2003 року.

Далі події розвивалася ще драматичніше. Спілкуючись зі ЗМІ, Денькович заявив, що будинок Тимошенко у Конча-Заспі було придбано на кошти кримінального бізнесу, а броньованого мерседеса їй начебто подарував дніпропетровський бізнесмен (також депутат від БЮТ) Гарегін Арютунов.

В БЮТ одразу назвали озвучену інформацію неправдивою, але зазначили, що наміру подавати до суду не мають. Юлія Володимирівна заявила, що Денькович плямує репутацію її політсили, аби відпрацювати отримані від Партіїї регіонів кошти.

З відповіддю Іван Васильович не забарився і направив до Печерського районного суду позов з вимогою поновити його на посаді голови обласної парторганізації. Як наслідок, 1 липня 2010 року Печерський суд (суддя С.В.Вовк) виніс рішення поновити Деньковича на посаді, визнавши недійсним рішення президіуму партії.

У розпорядженні «Обозревателя» опинилася дана ухвала (для збільшення документу натисніть на фото).

Таким чином депутат, якого лідерка БЮТ охрестила зрадником, знову очолив ЛОО ВО «Батьківщина». Його однопартійці одразу звинуватили Івана Васильовича в тому, що позов йому допомогла підготувати так звана група Портнова.

Історія видалась нам дуже цікавою, особливо зважаючи на те, що не за горами місцеві вибори. В зв`язку з цим ми взяли ексклюзивне інтерв`ю у Івана Деньковича в якому він розповів про ситуацію у партії; про те, хто є депутатами від криміналу; хто спонсор житла Юлії Володимирівни; про подальшу долю ВО «Батьківщина» та Юлії Тимошенко; про зв`язки з Партією регіонів; про місцеві вибори та ще багато цікавого...

Інтерв`ю з Іваном Деньковичем читайте на «Обозревателе» найближчим часом.

Ты еще не читаешь наш Telegram? А зря! Подписывайся

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги