УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Шанхаї знайдена мертвою канадська модель

462
У Шанхаї знайдена мертвою канадська модель

22-річна канадська модель, Діана Габріель О'Брайн (Diana Gabrielle O'Brien) була знайдена мертвою в своїй винайманій квартирі в Шанхаї.

Видео дня

Китайська поліція поки не розкриває жодних деталей, заявляючи лише, що справа розслідується.

Зі свого боку канадська газета Globe and Mail повідомляє, що Діана Габріель О'Брайн прибула до Шанхаю близько місяця тому на запрошення китайського модельного агентства JH Model Agency.

Проте, за словами друзів О'Брайн, замість модельного бізнесу Діані часто доводилося працювати танцівницею в барах на заходах щодо просування та реклами нових алкогольних напоїв.

Квартира, в якій проживала О'Брайн, розташована поблизу кварталу червоних ліхтарів. Телефони агентства JH Model Agency не відповідають, а сайт закрився. Агентство позиціонувало себе як одне з провідних у східному Китаї.

Проте, як вдалося встановити журналістам Globe and Mail, насправді йдеться про маловідоме в Шанхаї агентство, яке знімало офіси в дешевих квартирах у обшарпаних будинках.

На своєму сайті JH Model Agency вивісило безліч фотографій китайських та іноземних моделей, із якими нібито працювало, проте, судячи з усього це був лише прийом для залучення клієнтів.

Власне сайт JH Model Agency, як з'ясувалося, був точною копією сайту відомого шанхайського модельного агентства Esee Model Management. Раніше на рику модельного бізнесу про нього нічого не чули, пише Lenta.ru.