УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Ющенко: На Євро-2012 без віз

201
Ющенко: На Євро-2012 без віз

Україна домагатиметься скасування візового режиму з ЄС до 2012 року. Про це на спільній прес-конференція з президентом Мальти Едвардом Фенехом заявив Президент України Віктор Ющенко.

Видео дня

«Мета України – скасування візового режиму для українських громадян із країнами ЄС до 2012 року. Впевнений, що це буде гідна відповідь для проведення Євро-2012 в Україні та Польщі», - сказав Президент.

Він зазначив, що процес інтеграції України в ЄС є взаємопозитивним і для України, і для ЄС. «Єдиною формулою, яка надасть можливість Європі мати єдиний голос, - це консолідація країн Європи в рамках ЄС», - зазначив він.

У свою чергу, президент Мальти Едвард Фенех Адамі заявив, що його країна підтримує вступ України до ЄС. "Сподіваюся, що це відбудеться якнайшвидше, але це складний процес, тому що Європейський союз неохоче йде на компроміси… Ви на правильному шляху й у вас є позитивні зрушення, й у найближчому майбутньому ви станете членом ЄС", - зазначив президент Мальти.

Нагадаємо, що на початку року міністр закордонних справ Володимир Огризко заявив, що Україна планує цього року розпочати переговори про скасування візового режиму з ЄС.