УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Бюджет не пройшов дебати депутатів

261
Бюджет не пройшов дебати депутатів

Верховна Рада відмовилася приймати внесені урядом зміни до бюджету-2008 у першому читанні.

Видео дня

"За" висловилося всього 216 депутатів за необхідних 226 голосів. За винесення законопроекту на повторне перше читання проголосувало 214 нардепів.

Президентський варіант змін до бюджету в першому читанні набрав усього 58 голосів. На повторне перше читання проект закону також не було направлено.

За даними офіційного сайту Верховної Ради, за проект змін до держбюджету, внесеного урядом, із БЮТ проголосувало 155 з 156 нардепів фракції. Не вистачило голосу одного з останніх біженців із коаліції Ігоря Рибакова.

НУ-НС із 72 можливих віддала за бюджет Тимошенко 61 голос. Не голосували: Оксана Білозір, Микола Кульчинський і Леся Оробець. Утрималися: Ігор Кріль, Василь Петьовка і Владислав Каськів. Не було в залі: Юрія Бута, Віктора Тополова, Миколи Полянчича, Івана Плюща й Петра Ющенка.

Фракції Партії регіонів, комуністів і блоку Литвина не дали жодного голосу.

Спікер Верховної Ради Арсеній Яценюк запропонував керівникам фракцій обговорити поправки до проекту і врахувати інтереси всіх фракцій у нього в кабінеті.

"Давайте зустрінемося в мене в кабінеті. 30 хвилин. Прем'єр, голови фракцій, міністр фінансів. Аркуш, ручка, калькулятор. І предметно попрацюємо", - запропонував Яценюк.

Голова парламенту нагадав, що бюджет і так розроблявся чотири місяці.

"Іншого вже не придумають, інших цифр не буде, їх можуть лише надути, намалювати зі стелі", - зазначив він.

"Зараз можна провести дискусію на предмет того, чиї інтереси не враховано й таким чином відійти від поняття, що це бюджет якоїсь сили, а прочитати назву, що це закон про державний бюджет України. Не коаліції, не опозиції, не сходу чи заходу, а України", - закликав Яценюк і оголосив перерву до 19.00.