УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

«Регіонали» не хотіли відправити Тимошенко у відставку

201
«Регіонали» не хотіли відправити Тимошенко у відставку

Фракція Партії регіонів не прагнула відправити у відставку уряд, вона просто хотіла поінформувати суспільство про проблеми в економіці. Про це заявив народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий.

Видео дня

"Нашим головним завданням була не відставка уряду, а нашим головним завданням було виконати наші функції як опозиції – тобто попередити суспільство про біду, пов'язану з падінням темпів промислового виробництва. Все", - сказав Сухий, якого цитує Лига.

Сухий також зазначив, що у фракції немає ніякого розчарування, пов'язаного з результатом цього голосування: "Ми чудово знали, хто голосуватиме "за", а хто не голосуватиме "за".

Разом з тим Сухий додав, що несподіваним для фракції є голосування трьох депутатів, які не голосували, а зараз заявляють, що механічно не спрацювали їхні кнопки на пультах голосування. Він додав, що тепер цю помилку вони можуть легко виправити, написавши відповідну заяву на ім'я спікера.

Нагадаємо, Верховна Рада в свій останній пленарний день роботи в рамках другої сесії шостого скликання не підтримала питання про недовіру чинному уряду на чолі з прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко.