Донецький нардеп-комуніст відвідає повстанську "Криївку"
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Донецький нардеп-комуніст відвідає повстанську 'Криївку'](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
Народний депутат України від КПУ Євген Волинець має намір сьогодні відвідати повстанську криївку у Львові (кафе-бар "Криївка"). Про це він заявив 11 липня під час прес-конференції у Львові.
За словами нардепа, він "обов’язково піде у криївку, аби перевірити чи є правдою та інформація, яку пишуть про "Криївку" у газетах Східної України".
Він також додав, що Львів справив на нього гарне враження: «Тут чудові колоритні будівлі. Після недавньої поїздки до Брюсселя, мені є з чим порівнювати.
Євген Волинець перебуває у Львові разом з своїм колегою від КПУ Олександром Голубом. Вони готують пікет «натівським генералам», які мають сьогодні перетнути український кордон, а також приїхали на пленум Львівської міського організації КПУ.