Ужгород залив свою річку власними відходами

1,3 т.
Ужгород залив свою річку власними відходами

О 12 год. 55 хв. 3 лютого у м. Ужгород внаслідок довготривалої експлуатації через порушення місць з'єднання бетонного напірно-каналізаційного колектору (діаметр - 900 мм) стався викид неочищених стоків об'ємом 150 м3/год в р. Уж. Водопостачання населення міста не припинялося, водозабір знаходиться вище за течією річки від місця аварії, часткове відведення каналізаційних стоків організовано за допомогою відкачування антисептичною цистерною виробничо-водопровідного каналізаційного господарства до іншої гілки колектору.

Фахівцями обласної СЕС та Державного управління екології Закарпатської області зроблено аналізи проб води з р. Уж, результати яких не перевищують гранично-допустимої концентраційної межі. Станом на 19 год. в результаті проведених ремонтних робіт об'єм стоків до р. Уж зведено до мінімуму і не перевищує 50 м3/год.

До аварійно-відновлювальних робіт залучено бригади комунальних служб міста та виробничо - водопровідного каналізаційного господарства водоканалу. Роботи планується завершити до 12 год. 4 лютого, повідомляє прес-служба МНС України.

Читайте также:

Знайдено джерело забруднення води у Севастополі

За 30 лет вымерла треть обитателей Земли

Одессу засадят деревьями