newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Оксана Шаварская
Оксана Шаварская
Редактор реалити-шоу

Блог | Сова проти жайворонка

Сова проти жайворонка

Нещодавно я купила собі блокнот для великих планів на життя. Дорогий блокнот, як два коктейлі в Логерхеді. Зазвичай в таких випадках я надаю перевагу коктейлям, а тут вирішила, що блокнот для планів все ж дуже важливий крок на шляху до зміни власного життя.

І от я почала записувати. Було серед тих планів усяке: дописати книжку, зняти власне шоу, купити квартиру на Подолі, навчитися водити машину, завести блог, придумати сценарій для українського кіно. Дуже благородні плани середньостатистичної людини.

Записати я їх записала, але потім почала думати про те, що мені потрібно для того, аби втілити їх в реальність. Думала я, думала, і зрозуміла, що усього-на-всього треба змінити графік свого існування. Наприклад, прокидатися хоча б о 8-й ранку і виділяти три години на втілення мрій в реальнсіть. Здавалося б, нічого складного.

Але є одне "але".

Все життя я будувала графік так, аби прокидатися об 11-й, доїжджати на роботу на 13-ту і отримувати за це непогані гроші. І от, богом клянуся, у мене це вийшло. Вже багато років я працюю так, щоб спати до побєди. Бо сон - то моє друге життя, і там таке несеться, що часом реальність знатно програє. А тут раптом "Прівєт, ти виросла. Давай, сова, переробляйся в жайворонка".

Сова проти жайворонка

І от що я вам скажу: дуже мені тяжко. Я сьогодні пробувала встати в 9. Встати то я встала, ходила по квартирі,як зомбі, сила тяжіння тягнула мене тільки в ліжко, більше нікуди. І так мені солодко в цьому ліжку, що зостанеться кінематограф без геніального фільму, і в Спілку письменників мене не візьмуть. Хіба шоу зніму, бо вже почала і давати задню пізно.

Правильно сказала якась людина про те, що можна бути дуже здібним, але всі свої навички успішно проєбать через власну тотальну неорганізованість. Бо організовані люди встають рано, їздять на ренджроверах і змінюють світ на краще в той час, поки ти спиш, як сурок на весні. Отак от.

Це той випадок, коли я вам кажу, шо не будьте як я, будьте нормальними, змінюйте світ на краще.

P.S. До речі, на годиннику 3:33

Публикацию взято з Facebook-сторінки Оксани Шаварської.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...