Все, друзі, нема тепер тої загадкової російської душі, про яку так люблять згадувати і самі росіяни, і всілякі прищаві романтики на Заході.

Раніше в цю ахінею ще можна було вірити. А тепер, після того як в Іркутську маса народу отруїлась метиловим спиртом, проданим під виглядом настоянки глоду "Бояришнік", усе виглядає набагато банальніше.

Тепер російська преса почала підіймати різні цифри. І виявилось, що у Росії кожен десятий п’є "Боярышник" замість горілки. Кожен десятий росіянин - це вже дуже багато. А якщо відняти дітей та жінок? Серед дорослих чоловіків ця цифра вже звучатиме як кожен п’ятий чи четвертий.

Ну, все ясно з нашими сусідами та їхньою душею. Ведмеді, балалайки, Стєнька Разін, самодєржавіє, народность... - і бояришнік!

Тепер ясно, що змушує їх голосувати за самодєржавних карликів та пертися з автоматами в чужу країну. Пропаганда - то одне, а довести країну до того, щоб половина дорослого населення лосьйон після роботи пила - оце геополітика!

"Умом Россию не понять…" - писав один поет. Звісно, а от якщо подивитися на Росію крізь баночку лосьйону з бояришніка, то все зразу зрозумієш. Можна скільки хочеш прикриватися двоголовими орлами, вкраденими у Візантії, але сутність імперії, побудованої на дешевій спиртязі, від того ж не поміняється.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги