Все, що треба знати про Самуї

Самуї

Трохи більше тижня, як ми осіли на острові Самуї, що в Таїланді. Це, хоч і дуууже туристичне місце, проте надзвичайно приємне та колоритне. Тут кожен собі знайде щось своє: кому білий пісочок й неймовірно чарівна водичка, кому дикі джунглі з кокосовими пальмами, кому тури на слонах, кому романтичні заходи сонця, кому сільський колорит. На кожен товар - свій покупець.

Тут понад 1300 готелів та всіляких ресортів, де ціни коливаються від 7$ до 7000$ за добу. Тут смачна їжа: морепродуктів та риби - хоч греблю гати, а ще багато овочів та фруктів. Тут ми чимало знімали, монтували, багато їздили, купалися в морі. Тут ми їли щойно смажені мідії, водночас спостерігаючи, як падає сонце в море і все довкола заливається рожевим кольором.

Тут ми вивчили нове тайське слово "путяй" (хлопчик). Тут у Марка прорізалось ще 3 зуби, тож тепер їх вже 4! Тут Марко збився з вже звичного режиму - напевно його розслабила тутешня краса й він просто не хоче спати звичних кілька годин протягом дня.

Видео дня

Ми справді полюбили цей острів Самуї, хоча й намагаємося уникати такі супертуристичні місця. Тож, сподіваємось, приїдемо сюди ще...

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...