Заступник Кличка Пантелеєв виправдовується за те, що назвав газету "Вести" об’єктивною

Заступник Кличка Пантелеєв виправдовується за те, що назвав газету 'Вести' об’єктивною

Нещодавно я раптово натрапив у Фейсбуці на фотографію привітання колективу газети "Вести" за підписом заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва Петра Олександровича. У привітанні зокрема висловлювалась подяка за професіоналізм та об’єктивність.

Видео дня

Сказати, що мене це обурило — значить не сказати нічого. Пропутінська газета, що фінансується Медведчуком та розміщує відверто брехливі матеріали, раптом отримує подяку від заступника Кличка, і ще й з таким цинічним формулюванням: "…за професіоналізм та об’єктивність…".

Але оскільки джерела треба перевіряти, то я вирішив не поспішати з висновками та надіслав до КМДА запит, в якому запитав, чи дійсно пан Пантелеєв таку подяку підписував.

У відповідь прийшла ціла тирада, де Пантелеєв розказував, що подяку видавав не тільки газеті "Вести", а й іншим виданням, що відзначив роботу журналістів, які писали про Київ та міську раду тощо…

От правда, така відповідь більше схожа на виправдовування. J Адже навіщо писати про те, про що тебе не запитують, тим паче, якщо не вважаєш цей вчинок ганебним?

БЛОГИ ПУБЛІКУЮТЬСЯ В АВТОРСЬКІЙ СТИЛІСТИЦІ

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...