Трохи розчарування грузинами в світлі звільнення прокурора Настасяка

15т

Спочатку чому "трохи розчарування грузинами". Бо навіюване високе твердження про "маленьку горду націю" постійно розбивалося об мій життєвий досвід побутових

спостережень за цією нацією в Грузії та за її межами. І слово "горда" в умовах реалістичного побуту часто сприймалося в розумінні "нахабство", "самодурство" і "нікчемність". Та певний рівень поваги все ж зберігався до останнього часу.

Поважати тих хто не поважає тебе і твою націю, мову – це вже занадто. Мало того, що в порушення законів України цих непотрібних грузинам діячів, по міркам України дрібного розливу, прийняли в громадянство, дали відповідальні посади, то вони вже починають знищувати українців здатних робити слушні і повністю законні зауваження.

Це я про нападки Саакашвілі на далекого від Одеси прокурора Івано-Франківської області. Чого поганого в тому, що керівник області "перед тим, як зробити щось різке" радиться з прокурором? Будь-хто перед тим, як робити щось має радитися хоча б зі знайомим юристом. А тим більше керівник області. Це зрозуміло всім. Крім Саакашвілі. Бо "Надо бы жителям Ивано-Франковска напомнить этому пережитку прошлого, что мы живем в пост-майдановской Украине, где губернаторы должны равняться на народ, а не на прокуроров" – це говорить той, хто у 2007 в Грузії надзвичайно жорстоко придушив масові акції протесту свого народу і тупо позакривав опозиційні ЗМІ. Тому й душком беззаконня від цього вислову попахкує. Я, думаю, і мешканці Івано-Франківська на Майдан виходили не заради самодурів і самодурства.

Читайте:Прокурора, наехавшего на Саакашвили, отправили в отставку

Та далеко не всі ЗМІ, які подали цю інформацію спромоглися приховати дійсну причину нападок Саакашвілі на Ігоря Настасяка. Пан Настасяк сповна законно вказав на те, що новий керівник одеської міліції не володіє українською мовою. Цього вітязі в українофобських шкурах українцю не вибачили і 25 червня Ігоря Івановича звільнили.

Один з учасників українофобського шабашу замгенпрокурора Давід Сакварелідзе ще й іронічно поглузував над українцями в Facebook (подається мовою оригінала): "Ивано-Франковск сегодня остался без прокурора-мыслителя. Неоценимая утрата", – і в кінці повідомлення поставив "смайлик".

Тож і указ Порошенка про надання цим особам українського громадянства як "особі, прийняття якої в громадянство України представляє державний інтерес" має вигляд суцільного українофобського "смайлика". А може й дійсно "державний інтерес" їхньої держави полягає у приниженні і знищенні українців?

P.S. Насторожує і твердження Саакашвілі, що він прийшов не допустити війни. Цікавий вислів того, хто спровокував агресію Росії проти Грузії.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги