Це добряче муляє очі кремлівським окупантам!

Донбас

Офіційний Берлін підтримав позицію свого посла в Україні Ернста Райхеля щодо проведення виборів на Донбасі навіть за присутності там російських військ.

Можемо скільки завгодно обурюватись, але навряд чи варто засуджувати пані Меркель з "компанією". Адже все це - велика політика і кожен захищає свої ворота.

Біда у тім, що в українські ворота часто свої ж горе-гравці забивають гол, і не один.

Як-от у випадку з нардепом від БПП Олексієм Гончаренком, який в якомусь затуманеному стані побіг до посольства Німеччини свої "знання" з німецької демонструвати. Вочевидь, інтелектуальні можливості показав не на повну. Міг ще у знак протесту головою шматок берлінської стіни розламати. Цей "похід" взагалі з розряду "п’ятої колони". Такими діями він не лише ганьбить статус народного депутата, а й завдає репутаційних збитків державі.

Видео дня

На тлі всієї цієї міжнародної істерії, вакханалії та бойкоту німецького посла вирізняється заява президента України Петра Порошенка.

Він чітко заявив, що "проведення виборів на окупованій території за присутності окупаційних іноземних військ є абсолютно неможливим".

Зокрема, наголосив, що виведення російських військ з Донбасу є необхідною умовою.

Це позиція глави держави. І вона важлива в контексті її стратегічності та незмінності. Адже це означає, що президент буде відстоювати одну спільну для всіх позицію – захист українських інтересів передовсім. І щоб там не говорили на Заході, але у нас є своя позиція, суб’єктність у міжнародному процесі, хоч це і добряче муляє очі кремлівським окупантам.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.