, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

На Донбасі йдуть запеклі бої

24.4т

Бойовики дійсно активізувалися і в районі Авдіївки і Горлівки йдуть запеклі бої. Вчора із Правого Сектору загинуло чотири хлопці . Є інформація про інших загиблих, але я так розумію, що штаб АТО не має можливості це підтвердити.

Противник стягує техніку, ця інформація йде вже відкрито по соцмережах, пишуть місцеві, пишуть з Горлівки. Ескалація серйозна. Окрім загиблих маємо більше десятка поранених, серед яких є і серйозні поранення.

Посилення обстрілів - це не просто провокації. Противник намагається зірвати Мінські угоди. Хоча, на мою особисту думку, ці угоди вже давно не працюють. Але Україна їх притримується. Приймаються важливі політичні рішення. Зокрема, були питання по безвізовому режиму. Зрозуміло, що нам його ніхто не дасть, якщо у нас буде загроза ескалації війни. А це нові біженці і таке інше. Противник нас провокує, нахабно наносить удари по позиціям України, щоб ми дали відповідь.

Плюс до того – у Європі проходять навчання НАТО і бойовики намагаються показати Україну як агресора, створюючи штучний привід для узаконеного вводу своїх військ.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги