Чесно кажучи, не планував поки що коментувати ситуацію навколо, так званих, плівок Оніщенка. Бо ми почули звинувачення, які нічим конкретно не підкріплені.

Але активність, з якою почали всі видавати оцінку першого оприлюдненого запису розмов Оніщенка, спонукає до бажання вставити свої п'ять копійок.

Отже, очевидно, що перший оприлюднений запис розмов Оніщенка не тягне на дискредитацію Президента Порошенка.

Більш того, цей запис скоріше підтверджує виправденість звинувачень щодо самого Оніщенка. На цьому записі Оніщенко визнає, що до нього є обгрунтовані претензії щодо вкрадених у держави коштів і він готовий, якщо не все, то хоча би частину з вкраденого, повернути.

Слід чекати оприлюднення наступних записів.

Якщо ж вони, з точки зору звинувачень, будуть такими ж, тоді припущення скептиків, що оголошення про них мало на меті створення негативного фону, спрямованого на дискредитацію Президента Порошенка та в цілому України, виглядатимуть цілком виправданими. Ну щось на кшталт, ложечки знайшлись, але осад залишився.

P.S. При цьому, панове, хотів би наголосити, що в мене немає сумніву, як щодо існування фактів підкупу народних депутатів, корупційних змов щодо голосування по тим чи іншим рішенням, так і взагалі корупційності значної частини рішень, що ухвалюються в державі.

Вщент корумпована система функціонування держави за один-два роки не зникає.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости