Радіоокупанти вже не просто знахабніли

12,4 т.
Квоти на українську музику

Як радіоокупанти та Нацрада змовилися, щоб не виконувати закон про квоти для української пісні. Замість закону вони хочуть виконувати брехливий меморандум:

1. Крутити напівукраїнські (двомовні, суржикомовні) пісні як українські. Хоча за законом квота передбачена саме для українських пісень.

2. Не враховувати пісень коротше 90 с (півтори хвилини). Це дасть змогу необмежено крутити, приміром, русскіє частушкі або комічєскіє куплєти (днями якраз чув таке в маршрутці). Але в законі йдеться про пісні, а не про пісні не коротше 90 с.

3. Рахувати не тривалість, а кількість пісень. Це дозволить крутити коротші українські та довші російські як однакові за обсягом. Наприклад, українська пісенька на 2 хвилини та арія з опери "Євгєній Онєгін" вважатимуться рівноцінними. Хоча в законі написано про ОБСЯГ пісень – тобто про тривалість.

Видео дня

4. Рахувати квоту пісень мовами ЕС за добу, а не за добу та проміжки часу з 7 до 14 та з 15 до 22, як написано в законі. Це дозволить виконувати европейську квоту вночі, а вдень більше крутити російського, користуючись тим, що виконання европейської квоти дозволяє дещо зменшити українську квоту.

5. Вважати мову ведення передачі українською, навіть якщо відник в україномовній репліці цитує щось іншою мовою. Але в законі сказано про обсяг мовлення українською, а не обсяг мовлення українською з цитатами иншою мовою. Показово, що тут уже вони згодні рахувати обсяг мовлення саме як тривалість.

Нацрада та радіоокупанти дозволяли собі багато різних нахабств, але такого ще не було. Нехай не думають, що їм це минеться.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...