Побутовий сепаратизм накладений на пекуче сонце знову призводить до нових перлів чиновників вищого рангу. Вчора Саакашвілі вмудрився черговий раз дати ляпаса всім патріотам України, заявивши під час виступу на конференції Grain Ukraine 2016, що справи в Україні "навіть гірші, ніж в путінській Росії".

За словами екс-президента Грузії "ми ні трохи не кращі в економічному сенсі. "Навіть гірше. Бо там якісь рішення централізовані. Там є те, що належить господарю, головному "пахану", який дає розпорядження… А тут… урядові механізми зламані. В Україні чиновник навіть найвищого рангу, якщо хоче зробити щось хороше, здійснити цього не зможе. А в Росії, якщо з Путіним домовитися, то буде все добре".

Агов, Президенте. Гоніть цю говірливу особу звідси. Хай їде продовжувати популізм десь інде. Скільки вже можна? Сусідня Миколаївщина залишилася без голови ОДА через зальот його зама. Тут же порівнюють нашу країну з агресором, при цьому вихваляючи порядки в тоталітарній Росії. Що це, як не побутовий сепаратизм.

Давно вже пора гнати цього балакучого посадовця. Його балаканина нічого окрім відрази не викликає. Але при цьому він очолює цілу стратегічну область. Може досить це слухати? Може вже пора змінювати?

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги