Наразі уряду фактично нема, бо він не користується довірою і підтримкою парламенту. У таких умовах говорити про те, що уряд мусить планувати свою роботу, абсолютно безглуздо. Тому черговий план дій уряду - це як соломинка, аби когось врятувати чи захистити чиюсь позицію і якихось кріслах. Я вражаю це піар ходом, який не матиме жодних наслідків.

Сама програма викликає дуже багата питань. Якість цієї роботи дуже низька. Ну, по-перше, хто буде читати триста з чимось сторінок? Це нереально для будь-якої людини. По-друге, якщо ретельно проаналізувати, що там написано, то побачимо класичний радянський чи піонерсько-комсомольський набір штампів. Підвищити, розвинути, розширити. Конкретних показників ефективності, за якими можна було б судити, що буде в результаті – немає. Нема пріоритетів. А їх відсутність є однією із найбільших проблем у керівництва нашого уряду. Будь-який експерт, який подивиться на порядок денний засідання Кабінету міністрів, побачить, що там десятки, якщо не сотні другорядних і третьорядних питань. Головних питань, пов’язаних із реформами - немає. Власне, реформи майже ніколи не розглядалися на засіданнях уряду.

Тому Україна знаходиться у процесі пошуку формування нового уряду. І він буде сформований незважаючи на те, хто стане на чолі такого уряду, за яким принципом він формуватиметься – за квотно-політичним чи за професійно-технократичним. Все одно це буде новий уряд і він мусить запропонувати парламенту програму дій, яку цей парламент підтримає і цим самим візьме на себе відповідальність підтримати урядові законопроекти. Бо головне у цій роботі – взаємодія між урядом і парламентом. Коли уряд генерує законопроекти, а парламент за них голосує. Без цього отримаємо таку ж ситуацію, як цього або минулого року. Або навіть гіршу. У 2015-му році парламент проголосував за половину законопроектів, які вносив уряд.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости