Як активісти та Москаль на смерті Темура Юлдашева попіарилися

8.6т

Громадська організація "Трибун" спільно з ГО "Солідарність" направили звернення до Луганської військово-цивільну адміністрацію на нагородження Орденом Небесної Сотні 8 громадських активістів та одного волонтера з Сєвєродонецька на нагородження орденом "За мужність". Про це повідомляє прес-служба організацій.

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль спрямував нагородний лист президентові Порошенку.

"За громадянську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних основ демократії, активну благодійну та громадську діяльність, служіння Українському народові обласна військово-цивільна адміністрація просить нагородити громадських активістів регіону", - сказано в нагородному листі, адресованому Президенту України Петру Порошенко і Міністру оборони України Степану Полтораку від керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля.

Ані активісти, ані голова ОВГА не зважили на те, що серед тих, кого шановні діячі бажають нагородити, є загиблий в боях за Савур-Могилу Темур Юлдашев, який був застрелений снайпером 26 серпня 2014 року. Нагадаю, що у березні 2015 року тіло Темура було ідентифіковано за ДНК. Однак при цьому в тексті звернення громадських організацій та листа Москаля не сказано про загибель Юлдашева – його прізвище просто вписане серед прізвищ живих.

Це є неповага до пам'яті загиблого українського патріота. Якщо вже ви, шановне панство, вирішили попіаритися на крові героїв, які відстоювали Луганщину і віддали за неї життя, то хоча б майте совість згадувати про тих, хто наклав головою за перемогу над російськими загарбниками.

Губернатору Москалю та волонтерам з активістами,які таким чином вирішили привернути увагу до факту свого існування, нагадую, що родина луганського героя Темура Юлдашева, який загинув 24 серпня на Савур Могилі, через бюрократичну тяганину до сих пір не може витребувати його тіло і поховати.

У Темура залишилося п'ятеро дітей. Двоє старших - від першого шлюбу Темура. Діти - фактичні сироти, їх мати загинула в автокатострофі в 2010 році. У зв'язку з відсутністю документа про смерть, Віолетта Юлдашева не може оформити опікунство /піклування над дітьми, діти не отримують ніяких допомог і виплат - по втраті годувальника. Діти не можуть виїхати в оздоровчі табори за межі України, тому що потрібно або дозвіл батька, або свідоцтво про його смерть.

Темуру так і не було надано статус учасника АТО, тому родина загиблого не отримує допомогу від держави.

Сподіваюся, що пам"ять про загиблого героя для губернатора і активістів-це не лише самопіар,але й конкретні справи.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости