Україна знову втерла носа Росії

41.6т

Сьогодні я був на присвоєнні ім'я Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького батальйону оперативного призначення 27 бригади Північного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, на якому були присутні найвищі посадові особи держави. Зокрема, президент Петро Порошенко, секретар РНБО Олександр Турчинов та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Там Турчинов повідомив, що під час військових навчань ЗСУ біля Криму було випущено 6 ракет, які успішно вразили ціль.

Ці навчання – дуже ефективний військовий крок, адже вони показали блискучу спроможність України боронити свою територію. Ми показали світу рух у напрямку модернізації наших Збройних сил попри всі складнощі та війну.

Наші успішні навчання вкрай обурили Москву, яка навіть намагалася нам погрожувати ракетними ударами (хоча навчання відбуваються на території України і ніякого стосунку до РФ не мають, як і не несуть ніякої загрози мирному населенню: ані окупованого Росією Криму, ані самим росіянам). Після першого дня навчань ми бачимо, що все минуло спокійно і РФ не вдалась до провокацій. Саме тому всі їх погрози – пусте брязкання зброєю.

Якби Росія таки зважилась на провокації (що зробити дуже складно, позаяк наші ракетні установки - мобільні), то це б в черговий раз показало усьому світу, яким жорстоким агресором вона є. Впевнений, цю б подію не оминув увагою світ, адже за навчаннями у Криму спостерігає багато міжнародних моніторингових місій. Можливий ракетний удар з боку окупантів потягнув б за собою нові ноти протестів і нові антиросійські санкції.

Як бачите, за будь-яких умов ці навчання вигідні для України і не вигідні для Росії. У даній ситуації ми у виграшному становищі.

Читайте все новости по теме "Российско-украинский конфликт" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости