Міністр МВС мовчить. Відповідальності нуль

Трагедия в Княжичах

П’ятеро загиблих поліцейських. І чому? Через відверту непрофесійність та неузгодженість дій підрозділів одного відомства. Це в голові не вкладається!

Ще не так давно вся країна була шокована вбивством двох полісменів в Дніпрі, тепер висловлюємо співчуття родичам жертв стрілянини в Княжичах Броварського району, неподалік від Києва. І нуль відповідальності. Ба, навіть більше, немає жодних адекватних пояснень, чому наші правоохоронці демонструють таку відверту некомпетентність.

Міністр МВС взагалі мовчить – у нього робоча поїздка до Канади. Замість нього нардепи розповідають про "фаталізм". Дуже зручно виправдати повний розвал професійної підготовки кадрів, зачищення фахових оперативників, які володіли навиками та агентурною інформацією, абстрактним "фаталізмом" та "долею випадку".

Але в правовій державі так не буває. Якщо ми сьогодні не визнаємо, що правоохоронна реформа – недосконала, що нам потрібно повертати втрачені кадри, то дуже скоро нас просто нікому буде захищати. І от тоді й справді, залишиться один лиш пустопорожній "фаталізм".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...