Примите участие
в розыгрыше
смартфона на Android Участвовать
Приз
СпортLady

/Блоги - Новости шоу-бизнеса

Поліції необхідні нові кадри: стати патрульним може будь-хто

5.8т

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що українська поліція після переатестації, котра завершується через два тижні, залишиться недоукомплектованою на 15%. Брак кадрів, скоріше за все, викликаний не переатестацією, а тим, що люди звільняються через маленьку зарплату (люди, які не пройшли атестацію отримують стару невелику зарплату), великим обсягом роботи, тиском з боку керівництва щодо результативності роботи чи, наприклад, взагалі невизначеністю долі поліції у майбутньому.

Але нестача кадрів у поліції, звісно, є. І якщо Аваков стверджує одне число, то керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе, наприклад, говорить про 20% звільненого рядового складу і 80% начальницького. Відповідно, їх необхідно набрати знову, адже вакантні посади має хтось обійняти. Втім цифра у 80% звільненого начальницького складу може уособлювати в собі 40 осіб на всю країну. Тобто тут, не враховується розбивка по категоріям, посадам чи спеціалізованим підрозділам конкретних служб.

У цьому контексті варто відзначити, прийом до поліції триває донині. В Україні існують поліцейські комісії, які створюються в регіонах за рішенням обласної ради. До них входитять представник поліції місцевого апарату, представник Міністерства внутрішніх справ України, представник від громадськості, який користується високим авторитетом у суспільстві і т.д.

Наразі такі комісії створені у багатьох містах України і вже почали працювати, оголошуючи конкурси на певні вакансії. Механізм прийому наступний: людина, яка вперше претендує на службу в поліції окрім традиційних тестів проходить співбесіду з комісією. Комісія це останній і ключовий етап, адже вона оцінює мотивацію людини працювати у новій поліції.

Хто може стати працівником поліції? Будь-хто. Та слід відзначити, що ця людина повинна відповідати усім вимогам, щодо конкретної посади, яку вона хоче обійняти. Наразі в Україні набирають нових патрульних, дільничних інспекторів та слідчих, яким обіцяють гідну зараплату та умови праці. Однак ми бачимо, що ці обіцянки можуть і не виконуватись, може з’явитися нова умова – наприклад, підвищення кваліфікації ,як це було із слідчими в Києві і тоді гідні умови праці відтермінуються до кращих часів, коли в бюджеті будуть кошти. А коли це буде – невідомо.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги