У чотирьох країнах витратив лише 2 гривні

Грузия

Після 14-денного перебування в Санкт-Петербурзі та Москві із 160 заробленими на саксофоні доларами вирушив у Грузію. За три доби проїхав 2 тис 100 кілометрів і добрався до містечка Руставі, що під Тбілісі.

Видео дня

Отже, в п'ятницю, 28 жовтня близько обіду мене вивозять на трасу М4, яка прямує через Ростов-на-Дону до Краснодару. Через 15 хвилин зупиняється невелика вантажівка Iveco. За кермом водій 27-річний Євген, біженець із донецької Горлівки. Порадив у Владикавказі заїхати в ущелину, де загинув актор Сергій Бодров і з'їсти фітчін - осетинський пиріг. Мовляв, якщо його не спробую, то вважай, на Кавказі не був. Побував!

Далі різними перебіжками автостопом добираюсь до Тбілісі. Їхав на Ладі, Жигулях, КАМАЗІ, з дальньобійниками, спав у придорожньому кафе, фурі. Їжею пригощали водії, які підвозили. Вже перед самим Тбілісі, коли ловив машину на трасі, під'їхав джип. Водій запросив у гостинний дім, де безкоштовно дали двомісну кімнату на другому поверсі.

Понеділок, 31 жовтня до Тбілісі залишалось 150 кілометрів. Це був мій день народження. Вранці був просто шокований красою гір. Це був дуже приємний сюрприз. Все навколо завалено снігом, висота - майже 2400 метрів, на вулиці -14.

Вже у самому Тбілісі безкоштовно погодився підвезти лише восьмий за рахунком таксист, який зупинявся. Наступного дня поїхав до Баку, 50 кілометрів на Жигулях і 500 - на рейсовому автобусі. Везли безкоштовно.

За майже 4 тис 500 кілометрів у чотирьох країнах на дорогу, не враховуючи громадського транспорту в містах, в мене пішло 2 гривні. На житло за 26 днів не витратив нічого.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...