Головне управління МВС України в Київській області порушує закон

Головне управління МВС України в Київській області порушує закон

Відповідно до моніторингу, проведеного громадською організацією "Фундація.101", яку я очолюю, Головне управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області виявилось єдиним обласним управлінням, що порушує Закон України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення".

Видео дня

Вони обладнали у своїх приміщеннях спеціальні місця для куріння, що суворо заборонено для усіх органів державної влади, яким вони і являються.

Звртаю увагу, що Київський обласний главк — єдиний порушник цього закону. Тобо, відповідно до проведеного моніторингу, всі інші обласні управління у своїх приміщеннях куріння заборонили, а Київська область на стільки знахабніла, що їх співробітники курить прямо у будівлях.

Тож, щоб виправити це, ми вирішили надіслати листа на ім’я міністра Авакова, і будемо чекати на його реакцію. Текст звернення публікую нижче.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...