Як боротися із стресом

Мумбаи

А якщо дійсно перепрограмувати свій мозок у сприйнятті життєвих ситуацій лише на позитив. Що немає! Немає негативних ситуацій. Є лише позитивні. Знайшов ключ, як цього досягти. Завжди розглядати ситуацію не як окремий самостійний момент життя, а як частину довгої історії з happy end. І все. Бо всі ж уроки життя - щоб ти чогось нового навчився, щось нове зрозумів, когось нового зустрів, нове пережив і відчув і таким чином пройшов на рівень вище у своєму розвитку.

А це в свою чергу веде до більш якісного життя. І важливо в момент, коли ми переживаємо складну ситуацію, одразу собі казати: "це на краще, це приведе мене до того, що справді мені потрібне". Таким чином ми даємо собі позитивну оцінку того, що відбувається. І живемо далі без довгих роздумів про ці ситуації. Не перекриваючи собі можливості впустити нове, відкритись новому. 

P.S. На ГОА я ще не потрапив. З аеропорту відправився за 500 км у найбільший у світі медитаційний центр Віпасана. І 10 днів по 10 годин щодня відсидів у медитаціях і мовчанні, і ще купою дисциплінарних правил. Місце в горах, що тут сказати. А потім з такого спокою одразу пірнув у мегаполіс Мумбай. Місцевий друг сказав, якщо мені з моїм здоровенним рюкзаком вдалося вийти з міського потягу живим, то я зможу тут зробити все що завгодно. Але я вам скажу, що вийти з вагона, коли потяг ще не зупинився, а натовп людей уже вистрибує, і такий же величезний натовп тобі одразу на зустріч. І ти не можеш здвинути з місця, а тобі виходити.

І двоє хлопців тягнуть тебе за руки вперед, а натовп індусів затрамбовує назад. І, ох, бідний чолов'яга, якого ледь на розчавив рюкзаком. Але все обійшлося без жертв. Але це лише малость побаченого. Я тепер ще й знаю своє майбутнє. Буду за 5 років відомий і даватиму концерти по всьому світу. Якщо куплю зелений камінець за 200 доларів, який допоможе мені в цьому. Концерти - ох зачепило за живе. Але камінець я не купив.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Блог о жизниБлог Путешествия