, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Лас-Вегас в Пирогово

2.9т

Я дуже поважаю усіх священиків, які не з УПЦ МП. Але скажіть мені – невже в державі нема одного-єдиного тямущого менеджера, якого не соромно назначити директором такого велетенського підприємства, яким є музей у Пирогові?

Отець Юрій Бойко – священик церкви святих Бориса і Гліба, що на Теремках.

Я не є прихожанкою Автокефальної церкви, але вірю, що він – мудрий і порядний священик. Знаю його особисто, окрім свого священицького сану, він встиг побувати і в народних депутатах (пройшов від "Нашої України" у 2002-му) – насправді, пам’ятаю його як дуже милу, інтелігентну людину.

Але - директором музею?? Ну, коли ми вже відмовимося від кухарок у керуванні державою?

Чому вхід для відвідувачів з велосипедами зріс у Пироговому до 60 гривень? Це по-Божому, пане Юрію?

Чому жлобські генделі ростуть в Пировогому, як гриби після дощу? Навіщо там гори сумнівної якості шашлику, солодкої вати, напівмертвих поні і надувних гірок для дєток? Це музей чи філія Гідропарку?

Чому по території музею автівки вже їздять, як "по бульвару"?? Плати 150 гривень – і паркуйся під хатою 16 століття… Чи це не дикунство, отче Юрію?

…Ми вже дозволили владі сплюндрувати Київ… Тепер вона, влада, взялася за те, що ще не сплюндровано, перетворюючи Пирогово у якусь убогу подобу Лас-Вегаса.

Читайте все новости по теме "Блог киевлянина" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги