, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Чотири смерті за кілька хвилин

27.6т

Не знаю яка ситуація із рятувальними пунктами в Одесі, але у Затоці з цим плачевно. Це оголений нерв. Я сьогодні розмовляла із керівником судово-медичної експертизи Одеси і він підтвердив, що в Затоці люди топляться через відсутність рятувальників.

Вчора поміж другою та третьою дня там втопилося четверо людей – двоє дорослих та двоє дітей. Свідки розповідають, що дітей накрила хвиля і вони не справились, а дорослі кинулися їх рятувати. Рятувальних кругів чи жилетів - не було. А якби були - людей можна було би витягнути.

Діти, 16 та 17 років, були із Тернополя, приїхали на фестиваль, на морі перебували із дорослими. Взагалі-то топилося семеро дітей, але п’ятьох змогли витягнути. Із дорослих загинув завуч тернопільської школи та 30-річний хлопець із Хмельницького, які й рятували дітей. Самі рятувальники приїхали тільки через 40 хвилин. До їх приїзду людей з моря витягнули і відкачували. Але ж ніхто не вміє це робити правильно. І це ще одна проблема, що люди не вміють надавати першу допомогу в таких ситуаціях.

Затока досить відома курортна зона. Після втрати Криму можете собі уявити скільки там людей. Сезон уже почався і обов’язково має бути створена рятувальна інфраструктура. До речі, рятувальна вишка у Затоці є, але вона порожня. Не думаю, що у місцевих бюджетах нема коштів, щоб найняти туди рятувальників. У всьому світі при штормовому попередженні, яке до речі було вчора, пляжі закриваються. А тут набережні і готелі відкриваються, а відповідальності нема. Йде просто заробляння грошей. Господарі у цих пляжів теж є – це або приватні підприємці або муніципалітет.

Тепер має бути розслідування, яке встановить чому сталась ця трагедія. Впевнена, єдине, що буде відбуватися – це викачка грошей із директорів турбаз.

До речі, подивилась статистику. Із початку року в Україні потонули майже 300 людей. А літо ще й не починалося по-справжньому...

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги