Як працює суддівський тролінг

Закон Савченко

Чого-чого, а творчості і відваги українцям не бракує. Навіть у найскладніші моменти уміємо вдарити лихом об землю. Адже, якщо влада придумує абсурдні закони, то не залишається нічого іншого, як їх нещадно тролити. Це, власне, і зробили судді Бабушкінського районного суду, Дніпропетровської області.

Видео дня

Вони відмовили в ухваленні мировоїугоди з обвинувачуваним, який вийшов на волю за Законом Савченко. Річ у тім, що чоловік всього лише через два місяці після свого звільнення вчинив повторний злочин.

Цікаво, що у зловмисника є чималий досвід. Адже з 2004 року його судили вісім разів. І от на дев’ятий вирішив розкаятись. Невідомо, звідки  виникла така ідея. Може, "гуманний" закон Надії надихнув.

І тут чаша суддівського терпіння, як то кажуть, переповнилась. Мирову вирішили не затверджувати, зазначивши, що умови угоди відповідно до п.2 ч.7 ст. 474 КПК України "не відповідають інтересам суспільства".

Аргументи, які наводять судді, варті того, аби їх великими чорними літерами написати на плакаті і вивісити в залі ВР. От тоді всі ідеологи Закону Савченко могли б вдосталь налюбуватись своїм самодурством.

Отож, суд "впевнений, що Герой України Савченко подавала до Верховної Ради України загальновідомий законопроект не для того, щоб в державі завдяки звільненим з місць позбавлення волі особам в декілька разів виріс процент злочинності, з яким на сьогоднішній день не може впоратися навіть реформована, не корумпована Національна поліція, в якій працюють надзвичайно чесні та активні поліцейські, які через декілька років наберуться досвіду та стануть професіоналами.

Незважаючи на ту обставину, що суспільство тепер живе у вільній та незалежній, справедливій, чесній, соціально спрямованій та європейській державі, на глибоке переконання суду, у суспільства все-таки існують інтереси жити ще й в такій державі, де людям не страшно виходити на вулиці; де б люди не боялися випускати дітей на вулицю; де б рівень злочинності не зашкалював". Ухвала оскарженню не підлягає.

Це ж шедеврально. Переконаний, що зі мною погодяться всі ті, хто ось уже більше двох років вимагає скасування злочинного Закону Савченко. Як добре, що є ще в Україні судді не лише з почуттям гумору, а й з свідомою громадянською позицією. Для них реальна картина дійсності важливіша за всі ті мильні бульбашки, які нам нахабно пускають в очі державні мужі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...