Як боротись з незаконними літніми майданчиками

Як боротись з незаконними літніми майданчиками

В Україні має місце факт розміщення недобросовісними підприємцями (власниками ресторанів та кафе) незаконних літніх майданчиків. Дехто, встановлюючи такий майданчик, навіть не намагається отримати дозвіл. Дехто встановлює його, не дочекавшись відкриття сезону. А дехто взагалі не прибирає їх на зиму, через що вони стоять цілий рік.

Видео дня

Зазвичай, такі літні майданчики перегороджують левову частину тротуару і заважають руху пішоходів. Проте, на щастя, з такими горе-підприємцями можна і треба боротись!

Колись я вже писав про спосіб боротьби із водіями, що паркуються на газонах, а зараз випробував, і хочу запропонувати вам рецепт для покарання рестораторів, які не поважають інших.

Розглянемо це на прикладі майданчика, який встановили у Києві на Оболоні, біля закладу громадського харчування "Fresco". Одного разу я проходив повз нього та побачив будівництво об’єкту.

Оскільки роботи були якраз в процесі, то я подзвонив до міліції та повідомив про правопорушення. Міліція на виклик приїхала, але нічого з цим не зробила, чим вчергове мене розчарувала…

Але про це я дізнався лише декілька днів потому, коли побачив вже завершене будівництво.

Тоді я вирішив піти іншим шляхом та направити звернення до Київської міської державної адміністрації. Зробив я це через портал 1551.

Більше місяця видимої реакції на мою заявку не було, проте, коли я подзвонив виконавцю і запитав, як там справи, відповідь одразу опублікували. І вона мене приємно здивувала. Навіть двічі.

По-перше, на власника літнього майданчика було складено протокол про адміністративне правопорушення. А по-друге, зроблено це було в той же день, коли зареєстрували моє звернення.

Оскільки я є членом Адміністративної комісії при КМДА, то нахабно скориставшись своїм службовим становищем, я перевірив і з’ясував, що адмінпротокол вже знаходиться в комісії, і скоро ми його розглянемо. Так що покарання вже зовсім близько…

Тож, рекомендую вам описаний механізм для врегулювання ситуації з незаконними літніми майданчиками. Якщо ви не хочете користуватись порталом 1551.gov.ua, або не маєте такої можливості, оскільки проживаєте не в Києві, то можете скористатись шаблоном паперового повідомлення, яке я розробив спеціально для вас. Скачати його можна у форматах DOCабо PDF.

Після завантаження необхідно вписати у нього адресу встановленого незаконного літнього майданчика, додати фотосвідчення, підписати та направити на адресу відповідного органу місцевого самоврядування у ваших області чи місті.

Сподіваюсь, вам був корисний цей допис, і бажаю вам успіху в цій нелегкій справі!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...