Чому Чуркін не дожив до ювілею

Чому Чуркін не дожив до ювілею

Безумовно зараз настають часи кардинальних змін для багатьох країн, у тому числі і для України, і для Росії, і, у тому числі для Америки, хоча саме вибори нового президента в США багато в чому і спровокували настання цих змін.

Для нашої країни ці зміни будуть стосуватись перш за все питання врегулювання конфлікту на Донбасі і Росія вже це розуміє і, більш того, уже діє і діє як завжди досить активно, а головне – агресивно.

Саме тому, за досить короткий час відбулись зачистки двох головних польових командирів "ДНР" – Мотороли та Гіві.

Саме тому нещодавно, помічник президента РФ В.Сурков, якого небезпідставно вважають кремлівським куратором псевдореспублік Донбасу, передав ватажкам "ДНР/ЛНР" звістку щодо значного скорочення їх фінансування з боку Росії, а через декілька тижнів після цього, його просто звільнили – нехай подякує, що не вбили, хоча, як то кажуть в Росії, "толі єщьо будєт".

Саме тому, НАТО планує збільшувати кількість сил і засобів на східно-європейському напрямку. Зокрема, за два місяці в Польщу прибудуть ще 1000 американських вояків, разом з технікою і озброєнням.

І оце "саме тому", можна й далі продовжувати ще багато й довго, бо ж не просто так застрелили російського посла в Туреччині невдовзі після того, як турки збили російський літак. Так само, як і не випадково Росія у відповідь на вбивство посла, ніби то помилково, нанесла удару по турецьким військовим в районі сирійського міста Ель-Баб, де 3 турків загинуло 11 отримали поранення.

І от тобі наступна невипадковість – за один день до свого 65 річчя, на своєму робочому місці помирає постійний представник РФ при ООН В.Чуркін. Чому помирає, та лише тому, що занадто багато знав і ото постійно й несамовито брехав, прикриваючи злочини Росії перед світової спільнотою, але приходить час розплати, тому Росія максимально зачищає усіх важливих свідки своїх жахливих злочинів.

"Толі єщьо будєт".

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Политический блог