Велика ядерна війна: що замислив Путін?

9.8т

Президент Росії Володимир Путін вже давно займається терором з використання методики напускання жаху на весь світ. І заяви НАТО, які стосуються намірів Росії розпочати ядерну війну – лише складова частина такої манери поведінки. Ми добре пам’ятаємо людей, які озвучують думки російського президента (Жириновський, Кисельов, наприклад) і які говорили про нанесення ударів і "ядерний попіл". Тобто, все це було залякування, яке продовжується і зараз: Росія використовує наявність ядерної зброї для того, щоб добиватися певних поступків з боку міжнародної спільноти.

Така поведінка є небезпечною, адже весь світ розуміє, що ядерна зброя у Росії не для стримування потенційного нападника, а для наступальних дій, навіть, не військових, а дипломатично-політичних. Путін хоче показати, що є така держава як Росія, вона найбільша і з нею потрібно рахуватися.

Російський президент вже давно готується до війни і якщо в рапорті експертів НАТО йдеться про те, що РФ будує гігантські командні бункери, значить, так, скоріш за все, воно і є. Ця інформація підтверджує те, що Кремль не відмовляється від військово-політичного тиску на Україну і весь світ.

Читайте все новости по теме "Российско-украинский конфликт" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги