СпортLady

Всі військові заходи Росії на Донбасі себе вичерпали

28т

Тристороння контактна група із врегулювання ситуації на Донбасі (Україна - Організація з безпеки і співробітництва в Європі - Росія) домовилася про допуск спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в райони бойових дій на Донбасі та відведення важкого озброєння до 5 лютого.

Оцінювати ефективність цієї групи лише по одному засіданню не варто, адже в цілому вона покликана знімати напругу на Донбасі і з цим завданням вона зовсім не справляється. Втім добре і те, що є хоч якийсь діалог і сподівання, що тебе почують. Тому критикуючи тристоронню контактну групу в Мінську слід зважати на те, що форм, які дозволяють обмінюватися інформацією і виставляти притензії, не так багато. Та й узагалі такій формі діалогу нині альтернативи нема.

Щодо успішності засідання у Мінську можна буде судити за декілька днів, коли ми станемо свідками перемир’я чи подальшої ескалації конфлікту на Донбасі. Та чи деескалація наступить через рішення, які приймали під час засідання, чи через дії ЗСУ ми не знатимемо.

Загалом же, на дипломатичному міжнародному рівні зараз треба не просто боротися за втихомирення ситуації в Авдіївці. Треба втихомирити нарешті країну-агресора Росію і єдине, що нам у цьому може допомогти – це розширення дипломатично-економічного тиску (антиросійських санкцій, політичного і військового тиску). Для поступового згортання напруженості слід дати зрозуміти Російській Фередації, що всі її військові заходи себе вичерпали і є безперспективними.

Є такі міркування, що не тільки війна на Донбасі, а й загалом Україна для Росії – всього лиш інструмент у більшій грі. Тому варто прогнозувати, коли вона і за яких обставин може припинити кровопролиття. Та на сьогодні інших важелів впливу на Росію, окрім дипломатії, на жаль, немає.

Читайте все новости по теме "АТО на Донбассе" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги

Hit-парад