, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Аваков & Яценюк: знову героїзм у прямому ефірі

21.7т

На найближчому засіданні Кабміну прем"єр Яценюк мав би в прямому ефірі вручити міністру внутрішніх справ Арсену Авакову нагородний годинник з вигравіруваним надписом "Герою України". Алаверди Арсен Борисович вручить йому "За відвагу на пожежі", примовляючи при цьому: "Брате, ти також врятував Україну". Всі міністри від "Народного Фронту" плачуть, пустивши скупу реформаторську сльозу на теку свіжих "планів Маршала". Центрвиборчком довічно закріпляє за "НФ" квоту парламентських місць в 226 голосів.

Ця маячня логічно витікає з учорашньої поведінки добродіїв Яценюка та Авакова, яку інакше, як піарівським цирком назвати важко. Нагадаю, вони дружно кинулися гасити пожежу в чорнобильських лісах. Кинулися після того, як у першому своєму статусі у Facebook щодо пожежі виконувач обов’язків глави Служби з питань надзвичайних ситуацій написав буквально наступне: "Щодо масштабної лісової ( 320 Га ) пожежі на території зони відчуження. Підрозділи ДСНС зупинили розповсюдження вогню в бік ЧАЕС, загрози об’єкту укриття немає!.. На цей час, завдяки своєчасному залученню авіації ДСНС вдалося збити верхову пожежу на основних осередках загоряння. Ситуація під контролем. Працюємо".

Мої джерела підтверджують, що завдяки швидкій реакції вогнеборців ситуацію дійсно вдалося на той момент локалізувати. Не погасити, а "оточити", як написав один державний діяч.

І в цей момент "прокидається" Facebook Арсена Авакова, і автор починає нагнітати ситуацію, розповідаючи, як все складно і погано, а вогонь підступає до ЧАЕС та ядерних могильників. На тлі цієї ФБ-істерії міністра головний вогнеборець Арсеній Яценюк героїчно вилітає в зону пожежі, очевидно, аби особисто керувати одним з брандзбойтів. Ми пам’ятаємо, як колишній президент Віктор Ющенко свого часу особисто виштовхував пожежну машину в якомусь густому лісі, хоча міг попросити зробити це персональних охоронців, котрі ховалися десь за деревами. Правда, тоді б не вийшло таких смачних фото з Ющенком, які тоді ще довго гуляли мережею.

Ось один з пафосних статусів з цього приводу самого Авакова: "Премьер срочно собрал комиссию по чрезвычайным ситуациям… Яценюк с офицерами СЧС работает на месте, в непосредственной близости от линии огневой атаки. Я в оперативном штабе в Киеве - в аэропорту - координируем вылеты спецавиации. Работаем. Понимаем ответственность и не допустим недооценки рисков!"

"Не допустим недооценки рисков"… Навіть якщо такі ризики і були, то для чого лякати країну, тих же пенсіонерів, в яких уже майже не залишилось грошей на валідол?.. Невже так потрібен рейтинг, і уроки провального арешту в прямому ефірі "папєрєдніка" Шкіряка нічому не навчили?..

Може бути ще одне пояснення: біля будинку корумпованого зама міністра внутрішніх справ (якого борець з корупцією – вогнеборець Аваков не бажає звільняти) побили журналістів. Тому лідерам "Народного фронту" нічого не залишалося, як гасити одну пожежу – і в прямому, і в переносному сенсах.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги