Скандал навколо медіа (в Інтернет виклали листи, у яких співробітники каналів "Інтер" та "Донбас" затверджували свої матеріали з представниками "ДНР". – ред) – це питання радше до СБУ, ніж до історика. Бо то злочинна діяльність, яка має підпадати під дію закону і слідство, а винуватці мають бути покарані.

Але нового Майдану з цього приводу не буде. Бо це не питання Майдану. Майдан приходить тоді, як з’являється питання "бути чи не бути". А ситуація навколо медіа – це не те питання. І якщо нового Майдану не буде, а я припускаю, що його не буде, – тоді це питання зміни політичних еліт. Бо нинішні політичні еліти не мають політичної волі змінювати країну. Треба шукати нових. Але тепер питання, де вони є. Ви їх бачите? Я пробував дивитися, бачив кілька надійних людей, але їм ще далеко до більшості.

Ще коли починався Майдан, то я сказав, що в Україні є еліти трьох типів. Перші – це еліти позавчорашнього дня, це Янукович і вся його компанія. Другі це ті, які ще готові битися, але вони вже заражені системою. І треті – це еліти завтрашнього дня, ті, хто стояв на Майдані. Тепер питання, коли вони перетворяться в політичні еліти і почнуть міняти країну. Поки цього не станеться буде ще не один скандал. На превеликий жаль. Це стосується не тільки медіа, а й усього, починаючи від закупівлі ліків і закінчуючи боротьбою з корупцією.

Щодо скандалу довкола медіа, то кажу ще раз - такі дії є злочинні, їх має розглядати СБУ, а винні мають бути покарані. Так би було у нормальній країні.

Класика жанру, що називається. 

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости