Сепаратисти підтримують референдум про НАТО

7.7т

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко укотре закликала Президента України Петра Порошенка підтримати ідею проведення всеукраїнського референдуму про вступ України в НАТО. Така ініціатива - це загрозлива провокація, адже говорити сьогодні про інтеграцію в Альянс, значить дестабілізувати ситуацію в кризових регіонах, в яких відсутня переконлива більшість прихильників НАТО.

Одеса та Харків, за результатами соціологічних досліджень не підтримує в більшості вступ України в НАТО. Одразу, як буде оголошено референдум, сепаратисти цих регіонів будуть мобілізовані, і діяти рішуче, а це саме те, чого бажає Кремль – дестабілізації в цих регіонах. НАТО, очевидно, й собі не готове прийняти Україну до своїх лав на правах повноправного члена. Розширення можливо буде актуальне приблизно у 2020 році, і це буде підставою проводити референдум про вступ.

Сьогодні ж є яскравий приклад для нас, це Грузія, яка понад шість років тому вже провела референдум, але про вступ Грузії в НАТО поки що питання не стоїть. Тому, я переконаний, що Президент Порошенко відчуває небезпеку реалізації чергової хвилі сепаратистської активності, відповідно, не підтримує наміри Тимошенко. Нажаль, але українські політики подібними закликами про НАТО фактично співпрацюють з Росією. Навіть сьогодні, коли Тимошенко ініціює референдум, вона мобілізує сепаратистів в інших регіонах, які з часом використають тему НАТО. Більше того, самі терористи-сепаратисти підтримують цей референдум, адже у них з’явиться можливість створити додаткову лінію розламу.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости