УкрРус

Гроб карманов не имеет

8.2т

Не думаю, що реакція європейських політиків на оприлюднені е-декларації буде позитивною. Європейські чиновники не є такими заможними людьми, як наші можновладці. І в цьому контексті реакція буде достатньо негативною і тільки посилить підозри в тому, що корупційні схеми у нас не припиняють діяти.

Але основний урок із оприлюднених е-декларацій не для іноземних чиновників. Головний урок має бути для українського народу, який постійно обирає цих можновладців і я більш, ніж переконаний, що на наступних виборах люди так само будуть продаватися за невеличку суму, яка для цих можновладців не складає видимої величини.

Це печальний урок, який свідчить про малу політичну культуру і малий політичний досвід молодої демократії в Україні. Але це нормально для нерозвинутої демократії, яка виходить з-під тоталітарного режиму з патріархальними тенденціями. Ситуація може змінитися хіба що через три покоління.

Хоча теж не розумію, навіщо мати по 15 золотих годинників… От ходити у чотирьох трусах зручно чи в чотирьох бюстгальтерах? Думаю, що незручно. Але їм зручно. Проте нічого такого екстраординарного в оприлюднених деклараціях я не побачив. Лише підтвердження того, що знав і так.

І останнє, у росіян є приказка – "Гроб карманов не имеет"….

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги