Так хотілося сьогодні просто радіти Дню матері і привітати всіх матерів з цим великим Святом, але відкрила порядок денний роботи Верховної Ради на наступний тиждень і зрозуміла, що радіти немає чому!!!

Ні одного розробленого нами закону по захисту здоров'я в порядку денному немає.

Пан Гройсман обіцяв 5 разів - зробити в Верховній раді день здоров'я і винести закони на голосування, пан Парубій - двічі.

Вже півроку лежать вкрай важливі закони, а їх не зважаючи на наші офіційні звернення від Комітету з питань охорони здоров'я про внесення до порядку денного просто нахабно ігнорують.

Це означає, що або іде підготовка до знову комусь вигідних кишенькових змін, або про охорону здоров'я вигідно лише говорити, блокуючи потрібні закони і зміни!

Нижче лише третина законопроектів, підготовлених спільно народними депутатами України – членами Комітету з питань охорони здоров'я , які мали бути включені на цей тиждень!!!

1. Проект Закону про лікарські засоби, реєстр. № 2162-Д від 15.04.2016, поданий народними депутатами України О.Богомолець, О.Мусієм, А.Шипком, О.Кириченком, О.Корчинською, І.Шурмою, К.Яринічем, О.Біловолом.

Цей закон закладає фундамент для системного нищення корупції в фармгалузі! Комусь не подобається?

2. Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання психіатричної допомоги, реєстр. № 4449 від 15.04.2016, поданий народними депутатами України О.Богомолець, О.Колгановою, А.Шипком, О.Біловолом, І.Шурмою, О.Кириченком, К.Яринічем, І.Сисоєнко, О.Корчинською.

Цей закон захищає права психічно хворих людей!! Хтось хоче продовжувати ганьбити людей в психлікарнях? ( двоє Богомольців були закатовані в Павлівській лікарні в 1937 році і не вони одні!)

3. Проект Закону про організацію медичного обслуговування населення в Україні, реєстр. № 4456 від 15.04.2016, поданий народними депутатами України О.Богомолець, О.Мусієм, Т.Бахтеєвою, А.Шипком, О.Біловолом, О.Кириченком, К.Яринічем, І.Шурмою, О.Колгановою, Т.Донець, С.Березенком.

Без цього закону не можливі подальші чесні, прозорі і якісні зміни в охороні здоров'я!

4. Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення законодавства України з питань фінансування охорони здоров'я, реєстр. № 4457 від 15.04.2016, поданий народними депутатами України О.Мусієм, Т.Бахтеєвою, О.Богомолець, А.Шипком, О.Біловолом, О.Кириченком, К.Яринічем, І.Шурмою, О.Колгановою, Т.Донець, С.Березенком. Це закон без якого не можливо застосувати закон 4456

5. Проект Закону про попередження інвалідності та систему реабілітації в Україні, реєстр. № 4458 від 15.04.2016, поданий народними депутатами України І.Сисоєнко, А.Шипком, О.Мусієм, К.Яринічем, О.Кириченком, О.Корчинською, О.Богомолець, О.Біловолом, О.Недавою, С.Скуратовським І.Шурмою, Т.Бахтеєвою.

Реабілітація військових потрібна тільки на словах??

6. І ще один - дуже важливий мій законопроект - 4482 - про заборону мобілізації членів тих родин, де вже є загиблі в АТО..

А їх вже є по двоє загиблих синів на одну мати!!!

Ост тобі і день матері.. Але якоїсь не тої матері...

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости