Міністр пропонує землі Міноборони пустити під житло військовослужбовцям

265

Україна запропонувала освоювати землі Міністерство оборони України і тих, що орендує Міністерство оборони Російської Федерації під будівництво житла для військовослужбовців як українських Збройних Сил, так і Збройних сил Росії. Про це заявив міністр оборони Павло Лебедєв у Севастополі, за підсумками зустрічі з міністром оборони Російської Федерації генералом армії Сергієм Шойгу, який з робочою поїздкою відвідує Чорноморський флот.

Зі слів Павла Лебедєва, Міноборони України відпрацювало механізми реалізації надлишкового військового майна, а саме – військових містечок, які вивільнені від військових частин і не використовуються за призначенням.

"Їх буде реалізовано на відкритих публічних і прозорих аукціонах з контролем громадськості, а отримані кошти спрямовано на забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України. Дані об’єкти є досить привабливими для інвесторів, як бази для створення технопарків або житлових комплексів. На зустрічі я запропонував російській стороні взяти участь у цьому проекті. Наразі чекаємо відповіді", – повідомив міністр.

Під час переговорів Павло Лебедєв також ініціював важливе питання щодо виплати пенсій на території України для військових пенсіонерів РФ, які після завершення військової служби проживають у Севастополі.

"Потрібно вирішити питання на законодавчому рівні, щоб вони могли отримувати свої пенсії у Севастополі, що значно полегшить цю процедуру для людей. Сьогодні, для отримання пенсії пенсіонер повинен виїжджати у Росію, а це не зручно, це витрати. Головне зробити те, що потрібно людям. Рішення на законодавчому рівні між нашими країнами зніме цю проблему і стане стимулюючим для економіки міста", – зазначив Лебедєв.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги